22 трав. 2015

День вишиванки

Свята сорочка вишивана – Це оберіг і захист мій. З любов’ю вишивала мама, Як символ віри і надій. День вишива́нки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українецьодягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок. День вишива́нки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українецьодягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок. І в цей день вчителі та учні Андріївської ЗШ І-ІІ ст. до школи прийшли всі в вишиванках.
11 трав. 2015

День матері

Матінко моя єдина! Ти для мене цілий світ! І хоч я мала дитина, Хоч мені лиш кілька літ, Та тебе, матусю мила, Я кохає над життя І бажаю: будь щаслива, Наче квітка весняна! І. Савицька Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері. В 2015 році День матері припадає на 10 травня. Слово "мати", "мамо", "матуся" завжди асоціюється у нас з любов'ю, добротою, ласкою. Мати - найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю. До дня матері в Андріївській школі І-ІІ ступенів було проведено конкурс виразного читання віршів про маму, де учні проявили не лише любов до свїх матусь, а й свої акторські здібності.
9 трав. 2015

День Перемоги

Перемога, свята Перемога! Свято миру,свободи весни... 9 травня учні школи, прийняли участь у проведенні святкового мітингу. Всі діти та вчителі школи прийшли із символом свята-червоним маком, а учениця 5 класу, Батуєва Аліна, заспівала пісню "Маки червоні".
8 трав. 2015

Пам'ятаємо. Перемагаємо!

8 травня, в День пам'яті та примирення, в Андріївській школі відбувся виховний захід присвячений пам'яті всім захисникам вітчизни та консолідації суспільства навколо ідеї захисту України та у зв'язку з відзначенням у 2015 році 70-річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річниці завершення Другої світової війни. Народ Вкраїни- справжній богатир, До незалежності торує нам дорогу. Ми віримо у те, що прийде мир І віримо у нашу Перемогу!!!
7 трав. 2015

"Зірка пам’яті"

Учасники волонтерського руху Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів 7 травня відвідали ветеранів: Чернова Ф.В. та Хоцького М.Г. Привітали з Днем Перемоги та подарували символи цього дня і невеликі презенти з листівками.
29 квіт. 2015

Благоустрій "За чисте довкілля"

З 1 квітня по 29 травня в школі проводилася щорічна всеукраїнська акція з благоустрою "За чисте довкілля". Під час проведення акції учні приймали участь в озеленені шкільної території, доглядали за зелени ми насадженнями, упорядковували територію школи, парку, садиби ветеранам війни та вдовам.
9 квіт. 2015

9 квітня у першому класі відбулося свято прощання з Букварем. Свято підготувала і провела класовод першого класу Глущенко Н.С.. На свято були запрошені батьки першокласників. Попрощалися з Буквариком

9 квітня у першому класі пройшло свято прощання з Букварем. Свято підготувала і провела Глущенко Н.С.. На свято були запрошені батьки першокласників. Учні уміло показали здобуті знання за рік навчання. Попрощалися з Букварем і зустріли нові підручники, за якими продовжать навчання у наступному навчальному році. Прощавай,Букварику, Наш найперший друже, Ми тобі,Букварику, Дякуємо дуже!
23 бер. 2015

Тиждень англійської мови

З 16 по 20 березня в школі проходив Тиждень англійської мови, який проводила вчитель англійської мови Жорняк О.В. Тиждень було розпочато лінійкою, на якій розповідалось про значимість англійської мови. На протязі тижня було впроведено відкритий урок у 7 класі та гру-змагання між учнями школи, розгадування англомовних кросвордів таребусів. В кінці тижня було підведено підсумки, оголошено переможців та вручено нагороди.
16 бер. 2015

Тиждень вшанування пам'яті Т.Г. Шевченка

з 10 по 13 березня в школі пройшов тиждень вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка. Метою тижня було виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова, України та вшанування пам'яті визначного художника слова, патріота України Т.Г. Шевченка. Розпочався тиждень святковою лінійкою "Тарас навіки з нами", на якій діти читали поезії Т.Г.Шевченка, дізналися більше про деякі факти з його біографії. По класах був проведений конкурс на кращого виконавця поезії поета. Малювали також діти і малюнки за творами Т.Г. Шевченка. Шкільним бібліотекарем була організована виставка творів визначного майстра слова. А закінчився тиждень літературно-музичним святом "На вічнім шляху до Тараса", на якому звучали пісні Шевченка.
10 бер. 2015

Свято 8 Березня

6 березня у нашій школі відбулося урочисте свято до 8 Березня, на якому учні школи привітали своїх мутусь, бабусь та вчителів.Свято підготували вчителі початкових класів Глущенко Н.С., Лєта Л.В., вчитель музики Рябченюк Г.В. та учні школи. По закінченню свята в кожному класі був влаштований солодкий стіл для дівчаток, а також учні привітали своїх мам сувенірами зробленими своїми руками.