10 лист. 2013

Свято української писемності

9 листопада в школі проводили свято української писемності: "Квітни,мово наша рідна". Вчитель української мови Комова Г.Л. разом із сільським бібліотекарем Кучинською Т.О. підготували літературно-музичне свято. Учні 5-6 класів декламували вірші про красу рідного слова,старші учні підготували повідомлення про етапи становлення рідної мови. Для учнів школи була організована виставка книг відомих письменників різних поколінь.
10 лист. 2013

Свято української писемності

18 жовт. 2013

Європейський тиждень місцевої демократії в Андріївці

17 жовтня учні 9 класу Андріївської школи завітали на круглий стіл до сільського голови Близнюка Віктора Олексійовича.
17 вер. 2013

Свято квітів і врожаю

Свято квітів та врожаю відбулося в Андріївській школі. Учні готували різні композиції та їх захист. Представлені композиції оцінювалися незалежним журі та визначалися місця. Перше місце посів 9 клас.
4 вер. 2013

Свято Першого дзвінка

Новий навчальний рік в Андріївській школі розпочався святом Першого дзвоника. Вчителі разом з учнями підготували чудову лінійку на яку завітали гості.