18 черв. 2014

Випуск 2014

18 червня в Андріївській школі була проведена святкова лінійка, на якій директор школи Жгун О.Ф. вручила свідоцтва про закінчення базової загальної середньої освіти всім випускникам 9 класу. Із закінченням школи випускників прийшов привітати сільський голова Близнюк В.О.Червневий вечір, синь безкрая. Цей день вам довго не забуть. Сьогодні, друзі, вам вручають Всім свідоцтва. В добру путь!
18 черв. 2014

Закриття табірної зміни

Канікули, канікули! Радієм їм щораз, із іграми. мандрівками прийшли вони до нас! Омріяна пора. Канікули, канікули - веселая пора! 18 червня відбулося закриття табірної зміни. Діти разом з музичним керівником Рябченюк Г.В. підготували святковий концерт "Веселковий світ". По закінченню концерту для дітей було проведено дискотеку та святковий обід.
12 черв. 2014

День книги

12 червня в таборі відбувся День книги. Діти здійснили екскурсію до сільської бібліотеки. Сільський бібліотекар Кучінська Т.О. ознайомила дітей з різноманітністю художньої літератури. З учнями було проведено читання за інтересами "Книги- вірні друзі", яке пройшло під девізом: "Дружба з книгою - це свято, не було б його унас, ми б не знали так багато про новий і давній час".
6 черв. 2014

День туризму

6 червня в таборі проходив День туризму. Діти разом з вихователями здійснили туристичний похід у "Стінку": "Побачив -запам'ятай!". Похід проходив під девізом : Ми туристи, ми туристи, не сидиться вдома нам! Ми мандруєм, ми крокуєм по полях і по степах. Відпочити, позмагатись, про цікаве щось дізнатись. Гартувати дух і тіло, у поході зможем сміло. Діти першого загону провели туристичні ігри, а другий загін познайомився з різноманітністю комах та голосами птахів.
6 черв. 2014

День туризму

2 черв. 2014

Відкриття табірної зміни пришкільного табору "Турист"

З 2 по 18 червня 2014 року в школі працює пришкільний табір з денним перебуванням "Турист". В таборі оздоровлюються 37 дітей, які розділенні на два загони. В роботі з дітьми задіяні 9 педагогічних працівників. Щодня на дітей чекає цікава розважальна програма, екскурсія до міста Олександрія, туристичний похід у Стінку, екскурсії по місцевості рідного села. Діти забезпеченні дворазовим харчуванням у їдальні ПАТ "Олександрійський Райагрохім". 2 червня старший вихователь табору Глущенко Н.С. підготувала та провела святкову лінійку відкриття табірної зміни. До Міжнародного дня захисту дітей був проведений конкурс малюнка на асфальті "Щасливе дитинство".
30 трав. 2014

Останній дзвоник

30 травня востаннє пролунав дзвінок для випускників нашої школи. Святкову лінійку було підготовлено та проведено класним керівником 9 класу Рябченюк Галиною Валеріївною. Директор школи Жгун Олена Федорівна привітала випускників зі святом та побажала їм успішно здати ДПА та обрати вірний шлях в житті. До привітання директора приєдналися сільський голова Близнюк В.О. та головний бухгалтер ПАТ "Олександрійський Райагрохім" Бондаренко В. А. Святкова лінійка закінчилася виконанням шкільного вальсу випускниками школи.
22 трав. 2014

Прощавай початкова школа

Ось і прийшов день прощання з початковою школою. Пролетіли ці роки дуже швидко. Вони багато чому навчили випускників четвертого класу. Класний керівник Глущенко Надія Сергіївна з учнями підготувала свято прощання з початковою школою. На свято були запрошені батьки учнів, педагогічний колектив та учні школи. Під час проведення свята відмінникам класу: Верескун Анні та Меланченко Вікторії було вручено похвальні листи за відмінні успіхи в навчанні, кожен учень був нагороджений дипломом випускника початкової школи. Голова батьківського комітету класу Порошина Л.М. подякувала педагогічним працівникам за навчання і виховання їхніх дітей та привітала учнів із закінченням школи I ступеня.
9 трав. 2014

9 травня - День Перемоги

Вчитель історії Рябченюк Г.В. підготувавла з учнями школи вмступ на урочистий мітингдо 69-ої річниці в перемозі над німецько-фашистськими загарбниками. Учні розповідали вірші, учиниця 9 класу Верескун Анжела заспівала пісні присвячені Перемозі у Великій Вітчизняній війні.
30 квіт. 2014

Круглий стіл з сільським головою Близнюком В.О.

30 квітня відбувся круглий стіл у приміщенні сільської ради з сільським головою Близнюком В. О.. Учні 9 класу разом з вчителем правознавства Рябченюк Г. В. підготували запитання по благоустрою рідного села. Дітей цікавили відповіді на такі запитання: чи запланований ремонт доріг по селу; вирішення питання перевезення пасажирів в комфортабельному автобусі кожного дня з села в місто і назад; забезпечення питною водою населеного пункту. Учні отримали вичерпні відповіді від сільського голови і були задоволені зустріччю.