19 груд. 2014

День Святого Миколая

Щороку 19 грудня вся Україна святкує свято Святого Миколая Чудотворця. Не минає це свято і Андріївську ЗШ.Проведення свята підготували Цупик К.С., Рябченюк Г.В. та учнія школи.Свято Миколая з давніх часів відзначали з особливими почестями. Народ здавна славив святого Миколая. Напередодні 19 грудня хтось найповажніший у родині, як правило, дідусь, перевдягався в Миколу і заходив до оселі з подарунками. Щоб отримати не прутик, а солодкість, діти повинні були вести себе добре і бути слухняними дочками і синами. Протягом року хлопці старанно допомагали батькам по дому і шанобливо ставилися до старших. Напередодні свята діти згадували свої хороші і погані вчинки: яких більше? Дістанеться їм подарунок або, може, прутик? Під час проведення свята діти проявили гарні акторскі здібності. Вночі, коли зірки тихо наспівуючи колискову, до кожного дитині приходив святий Миколай і клав під подушку подарунки. До подарунків іноді прив'язував срібний прутик - нагадування про те, що колись неслухняних дітей їм карали. А щоб Микола знав, що подарувати, перед святом діти писали йому листа і молилися. Традиційні солодощі в цей день - медове печиво. Його так і називають - «миколайчики». Вони такі смачні і солодкі, що їх раді отримати в подарунок і діти, і дорослі.
14 груд. 2014

День ліквідатора

14 грудня вчителем математики Уваровою Т.О. проведено відкриту виховну годину присвячену Дню ліквідатору, на яку були запрошені учасники ліквідації на Чорнобильській АЕС. Події понад 20-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу.Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Величний подвиг здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції. Від усього серця зичимо ми героям-ліквідаторам , хто пам’ятає світ до Чорнобиля і тим, хто народився вже після катастрофи, – міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!
4 груд. 2014

День визволення села Андріївки від німецько-фашистських загарбників

Кожного року 3 грудня жителі села Андріївки відзначають визволення села. Учні школи приймають активну участь в урочистому проведенні цього свята. В школі була проведена лінійка "Ніхто не забутий, ніщо не забуте!". Рідна мати, Україна, чуєш, пісня лине? Твоя слава, твоя воля повік не загине.
3 груд. 2014

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: "Вогонь-це романтично,проте дуже небезпечно"

З 10 по 14 листопада у школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: "Вогонь -це романтично, проте дуже небезпечно". Тиждень розпочато лінійкою, яку підготували і провели учні 5 класу зі своїм класним керівником Рябченюк Г.В. Класними керівниками були проведені виховні години, бесіди, вікторини з протипожежної безпеки. Для учнів 1-9 класів був проведений конкурс малюнків, переможцями якого стали : Верескун М.(6 кл.), Мартинов С. (7 кл.), Коровіна Н.(8 кл). Закінченням Тижня знань стала сюжетно-рольова гра "Одновухий зайчик", яку підготували учні 4-5 класів.
3 груд. 2014

21 лист. 2014

День пам'яті жертв голодомору "Запалимо свічки"

21 листопада було проведено лінійку пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років. Пекельні цифри та слова у серце б'ють, неначе молот. Немов прокляття, ожива рік тридцять третій... Голод... Голод... Згадай усе ти, щоб воздать близьким і дальнім людоморам. ...Хоч радість легше пам'ятать і горе.
14 лист. 2014

День прапцівників сільського господарства

На передодні свята Дня працівників сільського господарства учні школи завітали привітати працівників ПАТ "Олександрійський райагрохім" . Учні школи продекламували вірші - привітання та заспівали пісні про тяжку працю людей у сільському господарстві. Праця землероба славна урожаєм, працю трударів всіх славити пора. І сьогодні щиро ми усіх вітаєм, Вам сьогодні зичим теплі ці слова.
14 лист. 2014

День прапцівників сільського господарства

10 лист. 2014

Літературно-музична композиція до Дня української писемності та мови "Мово моя материнська квітни в душі й на устах..."

10 листопада вчителем української мови та літератури Комовою Г.Л. було проведено літературно-музичну композицію до Дня української писемності та мови, яке супроводжувалося мелодіями українських народних пісень. Учні старших класів ознайомили учнів з тими випробуваннями, які довелося пережити нашій мові за роки свого становлення. Прозвучали на святі й гуморески П. Глазового, які прочитали учні. Свято сприяло вихованню у дітей почуття гордості за свою мову, за свою державу, рідний народ.
7 лист. 2014

Моє шкільне життя